Архів

 

1. Всеукраїнське соціологічного опитування населення України щодо ставлення до питань євроатлантичної інтеграції. На замовлення Міністерства закордонних справ України за сприяння Посольства Норвегії в Україн, Інституту трансформації суспільства (грудень 2008 р.).

2. Всеукраїнський аналіз преси україни з питань реформування агропромислового комплексу та земельного питання. Міністерство аграрної політики, Державний інститут сімейної та молодіжної політики (березень 2012 р.).

3. ЕЛЕКТОРАЛЬНІ НАСТРОЇ УКРАЇНЦІВ НАПЕРЕДОДНІ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2019. Переглянути прес реліз можливо по ТУТ>>

З 11 по 18 березня 2019 року дослідницькою компанією «Агенція суспільно-політичних досліджень та комунікативних стратегій» було проведено соціологічне опитування (у всіх областях України та на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей).

Окремі результати опитування:

Якби вибори проводилися у найближчу неділю, 23,7% респондентів з тих, що визначилися і будуть голосувати, віддали б свої голоси за Володимира Зеленського, 13,8% - за Юлію Тимошенко, 12,3% - за Юрія Бойко, 11,9% - за Петра Порошенко.

Усього опитано 2019 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв'ю («віч-на-віч») за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 2,2%.

4. НАТО до НАТО Переглянути можливо ТУТ>>

5. Аналітичний звіт "РЕФОРМУВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА
ЗЕМЕЛЬНОГО ПИТАННЯ"
 
Ознайомитись можливо  ТУТ>>

6. Електоральні уподобання напередодні ІІ туру виборів президента України 2019 р.

Ознайомитись можливо  ТУТ>>

7. ЭЛЕКТОРАЛЬНЫЕ ПРЕДПОЧТЕНИЯ УКРАИНЦЕВ ЗА ТРИ НЕДЕЛИ ДО ВНЕОЧЕРЕДНЫХ ПАРЛАМЕНТСКИХ ВЫБОРОВ

Ознайомитись можливо  ТУТ>>

8. «Електоральні преференції населення України за тиждень до виборів».

Ознайомитись можливо  ТУТ>